Київстар

«Київстар» знову підвищує ціни за мобільний інтернет і зв’язок

Київстар

Керівництво «Київстар» прийняло рішення увійти в новий рік одночасно з підвищенням вартості використання деяких тарифних планів. Причому ціна виросте майже в два рази, зрозуміло, ніхто у самих користувачів дозволу питати не буде.


Дану інформацію «Київстар» надав на своєму сайті. За заявою представників компанії, ціни почнуть рости з першого січня 2021 року. Підвищення вартості торкнеться не всіх тарифів, офіційно фірма називає тільки кілька найменувань тарифних планів, а решту тримає в таємниці. На сайті сказано, що користувачів цих самих прихованих тарифів повідомлять через СМС-повідомлення завчасно. Відомо точно, що нововведення торкнуться позицій «Київстар ТВ» і «Домашній Інтернет», про інші пакети компанія повідомила ухильно, заявивши, що «зміни торкнуться кілька інших тарифів». З’ясувалося, що «СМС щастя» прийшли власникам послуги «Безлім» – людям, які захочуть і далі застосовувати вигідний тариф, доведеться платити не 90 гривень, а все 175.

Чим же «Київстар» пояснює підвищення цін? Все просто – керівництво компанії стверджує, що зміни торкнуться лише тіх тарифів, які пропонуються вже більше 3 років. Мовляв, ці послуги вже застаріли, тому потрібно оновити їх функціонал, ну а зростання цін – це нормальне явище, пов’язане з інфляцією і конкуренцією. Але що ж пропонує з «новенького» найбільший оператор України, яка послуга виправдає підвищення цін? Ну в тарифі «Безлім» тепер можна користуватися послугою «Домашній Інтернет». А що це таке? Ну це безліміт на інтернет, якщо ваша квартира підключена до «провідного» інтернету від «Київстар», що зустрічається вкрай рідко. А якщо ви користуєтеся послугами іншого провайдера, то просто будете переплачувати 20 гривень щомісяця за опцію, яку чисто технічно використовувати не зможете.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Засновник Telegram закликав всіх переходити з iPhone на Android

В минуле

«ПриватБанк» блокує рахунки клієнтів звинувачуючи у шахрайстві

В майбутнє

Також буде цікаво