Hardnews

Українцям розкрили ознаки злому смартфона

Співзасновник компанії Slaxico Павло Ігор Толуб’як назвав ознаки, які можуть вказувати на те, що смартфон користувача зламаний.


Про злом можуть свідчити повільна робота телефону, його «зависання» і швидка розрядка батареї. Іноді це говорить про помилку в коді шкідливої ​​програми, попередив українців експерт.

Таке програмне забезпечення може потрапити на телефон через інтернет або через дротове підключення до чужого комп’ютера, наприклад, при діагностиці смартфона в неофіційному сервісному центрі, уточнює експерт. Ці програми не вимогливі до продуктивності телефону і до заряду акумулятора і проникають на телефон непомітно.

Перший час телефон може не подавати ознак злому, проте на нього можуть вказувати несподівані повідомлення від додатків, банків і соціальних мереж. «Наприклад, вам можуть приходити повідомлення, що ви увійшли в банк-клієнт або користуєтеся соціальною мережею, в той час як ви спите або займаєтеся іншими справами», – роз’яснює Толуб’як.

Рано чи пізно в роботі зараженого гаджета почнуться перебої. Щоб убезпечитися від злому, рекомендується встановлювати додатки тільки з перевірених джерел і не підключатися до незнайомих комп’ютерів.

У разі якщо користувач підозрює, що його зламали, потрібно зателефонувати на гарячу лінію виробника або продавця пристрою. Там підкажуть, де провести діагностику і очистити телефон від шкідливих програм.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил бесплатный безлимит в честь Нового года

В минуле

Samsung Galaxy S21 надійшов у продаж в попередньому замовленні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle