Новини

Samsung Galaxy Note 10 замінить одразу декілька пристроїв

Обговорення
Samsung Galaxy Note 10 Pro

Samsung опублікувала новий відеотізер, присвячений майбутньому флагману компанії Galaxy Note 10. Крім підтвердження попередньої інформації про комплектацію апарату стилусом S Pen, ролик також розкрив одну з ключових функцій майбутньої новинки.


Судячи з опублікованого тизеру, новинка буде підтримувати режим роботи Samsung DeX, доступний топовим смартфонам компанії – відеоряд натякає на здатність смартфона замінити відразу кілька пристроїв для роботи. Незважаючи на численні витоки, південнокорейський вендор не поспішає офіційно розкривати детальні специфікації флагманської лінійки.

А що вже відомо?

Очікується, що Samsung Galaxy Note 10 отримає дисплей діагоналлю 6,25 дюйма і процесор Snapdragon 855, а старшу версію апарату під назвою Galaxy Note10 + оснастять 6,75-дюймовим екраном. Компанія Samsung дані припущення не коментує.

Анонс Samsung Galaxy Note10 відбудеться 7 серпня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 3: в Ураїні знищать сотню фітнес-трекерів

В минуле

Android Q: управління жестами працює лише зі стоковом лаунчером

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.