Vodafone

Vodafone вирішив проникнути в будинок до кожного українця по дротах

Обговорення

Оператор Vodafone повідомив на нещодавній прес-конференції, що збирається проникнути до кожного українця в будинок по проводах: він запускає власну мережу фіксованого інтернету.


Новий фіксований інтернет: деталі

Рішення виходити на ринок фіксованого інтернету було прийнято на сесії з акціонерами. Даний напрямок в найближчі два роки буде вважатися пріоритетним для компанії. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» повідомила Ольга Устинова, генеральний директор компанії Vodafone Україна. Справа в тому, що користувачі хочуть отримувати весь пакет послуг з одного джерела з можливістю оплатити всі відразу – мобільний зв’язок, телебачення, мобільний та домашній інтернет. При цьому компанії Voodafone вони цілком довіряють.

Устинова повідомила, що обсяг інвестицій у цей напрямок оцінюється від декількох сотень мільйонів до мільярда гривень, і, в перспективі, навіть більше. Акцент буде робитися в першу чергу на будівництві власних мереж. Роботи над проектом вже ведуться. Можливо також, що Vodafone буде не тільки будувати власні грінфілди, але й купувати різні компанії.

Також, як ми писали раніше, оператор Vodafone прийняв рішення значно розширити популярну серед українців послугу Vodafone TV, запустивши новий спортивний пакет. Він отримав назву «Оптимальний Спорт». У нього будуть входити різні канали, в тому числі такі, як Футбол 1/2/3, Setanta Sports, Viasat Sport, XSPORT. При цьому, весь пакет «Оптимальний» залишається в силі: вам як і раніше буде доступний пакету послуг з більш ніж 180 телеканалів, а також серіали виробництва HBO і відеотека з тисяч фільмів з рядом тематичних кінозалів. До речі, з другого числа поточного місяця вартість пакета послуг знижується з 299 до 99 гривень на місяць. У пакет послуг будуть входити різні преміальні канали, включаючи VIP Premiere HD, VIP Megahit HD, а також серіали не тільки від НВО, а й від Sony, FOX і Starz.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Доставка за декілька годин: Нова Пошта отримала серйозного конкурента

В минуле

Україні не потрібно 5G: Київстар встановив рекорд швидкості

В майбутнє

Також буде цікаво