Київстар

Україні не потрібно 5G: Київстар встановив рекорд швидкості

Обговорення

Нещодавно Київстар поставив під сумнів необхідність мереж п’ятого покоління в нашій країні, встановивши рекорд швидкості у співпраці з відомою китайською компанією Huawei, головним технологічним партнером оператора. Швидкість перевищила вісімсот мегабіт в секунду, що стало можливим завдяки одночасному використанню всіх доступних частот – 900, 1800 і 2600 мегагерц, так званій агрегації частот.


Нова швидкість: потенціал 4G не вичерпаний?

Василь Пантів, директор з планування та управління якістю мереж Київстар, прокоментував дану ситуацію, повідомивши, що, на його думку, потенціал 4G в нашій країні дуже великий та його до сих пір не вичерпано. Відповідно до думки Пантова, саме на розвитку даних мереж оператор повинен зосередитися найближчим часом, так само як і на тому, щоб забезпечити доступність інтернету на дев’яноста відсотках території нашої країни. Саме в цю ініціативу оператор інвестує близько п’яти мільярдів гривень.

Уже з 2018 найбільший оператор нашої країни використовує агрегацію власних частот в діапазоні 1800 і 2600 мегагерц, за рахунок чого і вдалося забезпечити найвищу швидкість інтернету. З липня ж поточного року оператор почав використовувати також частоту 900 Мгц, забезпечивши більш широкий радіус дії підстанцій по всій території нашої країни.

Слід зазначити, що рекорд швидкості було встановлено на обладнанні, яке зараз використовується в інфраструктурі 4G, яку оператор прокладає в містах та селах нашої країни. На даний момент доступ до мереж четвертого покоління мають жителі п’ятнадцяти тисяч населених пунктів, або загальним числом близько 85% населення країни. Використовуються всі технології стандарту LTE Advanced Pro, включаючи CA, MIMO4x4, Massive MIMO, QAM256, Small Cell. Це дозволяє українцям отримати стабільний і надійний доступ в мережу на великих швидкостях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone вирішив проникнути в будинок до кожного українця по дротах

В минуле

lifecell буде платити гроші своїм абонентам

В майбутнє

Також буде цікаво