Softnews

Xiaomi збирається відмовитися від Android в своїх смартфонах

Обговорення
MIUI 12

З’явилися чутки про те, що китайська компанія Xiaomi буде відмовлятися від використання операційної системи Android (Google). Більшість користувачів техніки фірми підтримують таке рішення.


Варто зауважити, що Xiaomi ще не прийняла рішення, однак однозначно обмірковує даний варіант. Доказом ходу думок керівництва компанії є опитування, яке було проведене на офіційних ресурсах «Сяомі». В даному опитуванні, в якому могли взяти участь будь-які користувачі смартфонів фірми, було поставлено одне запитання – чи бажають клієнти компанії, щоб Xiaomi відмовилася від використання софта Android і перейшла на власну ОС MIUI. Відповісти можна було позитивно або негативно, а також додати коментар, в якому користувачі пояснювали свою позицію.

Xiaomi Mi 10S Pro

З’ясувалося, що переважна більшість клієнтів фірми вважають, що співпрацювати з Google в цьому питанні Xiaomi не повинна. За відділення проголосувало 80% учасників, інші вважали, що слід продовжувати використовувати софт сторонньої компанії. Результати опитування показали, що покупці смартфонів «Сяомей» підтримають виробника в разі припинення співпраці з американським партнером.

Зрозуміло, опитування не є рішенням, Xiaomi ще довго буде зважувати всі «за» і «проти». Поспішати компанія однозначно не буде – ще свіжий спогад про те, як практично розорилася компанія «Хуавей», яка потрапила під санкції США. Все ж розрив співпраці між Xiaomi і Google може обернутися для першої закриттям доступу до американського споживчого ринку, а значить – багатомільярдним збиткам через неможливість продати свої вироби жителям США.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Міфи про зарядку телефону, які варто забути

В минуле

Доставка за декілька годин: Нова Пошта отримала серйозного конкурента

В майбутнє

Також буде цікаво