Softnews

В мережу потрапила інофрмація про перші ігри для PlayStation 5

Обговорення
PlayStation

Відразу кілька авторитетних інтернет-інсайдерів повідомляють про те, що Sony проведе презентацію, присвячену своїй нової консолі, 4 червня 2020 року. Зараз же, в результаті великого витоку, стало відомо, які 38 ігор для PlayStation 5 будуть показані в цей день.


Що цікаво, 4 червня також надійде в продаж червневий випуск журналу Offical PlayStation Magazine, скани кількох сторінок якого і з’явилися в інтернеті – завдяки їм стало ясно, які ігри нас чекають в рамках презентації.

PS5

PS5

Судячи з усього, Sony готує вкрай багату лінійку проектів, які будуть продемонстровані гравцям вже на початку червня. У їх число увійшли такі великі і відомі тайтли як Assassin’s Creed Valhalla, DiRT 5, FIFA 21, Madden 21, NHL 21, Rainbow Six Siege, а також не настільки відомі, але не менш цікаві Observer System Redux, Outriders, Quantum Error, Redo ! Enhanced Edition, Ultimate Fishing Simulator 2, Warframe і WRC 9.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Серия Samsung Galaxy S эволюционировала: смотрим

В минуле

Система безпеки Windows блокує установку нової версії Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво