Hardnews

Xiaomi Mi Band 6 отримав незвичайний функціонал

У мережі з’явилася інформація про те, що функціонал майбутньої новинки від Xiaomi, розумного браслета Mi Band 6, поповниться незвичайними модулями, зберігши всі надбання попередника. Зокрема, фітнес-браслет зможе вимірювати висоту, на якій в даний момент знаходиться користувач.


Варто зауважити, що інформація інсайдерська – представники компанії її не підтвердили, однак джерела стверджують, що витік стався від одного зі співробітників Xiaomi. Інсайдер заявив, що браслет збереже ціну на рівні попередньої моделі (Mi Band 5), в ньому будуть реалізовані минулі напрацювання виробника, включаючи сенсори якості сну, фізичної активності та пульсу, проте не обійдеться і без нових модулів.

Xiaomi Mi Bad 6 box

Цією новинкою стане датчик визначення висоти. Назва його – альтиметр, якщо ви проживаєте в західній частині світу, або висотомір для жителів решти земної кулі. На даний момент виробники використовують кілька видів визначників – GPS, радіотехнічний, гамма-променевий або барометричний. В Mi Band 6 буде реалізований саме барометричний сенсор, тобто датчик буде визначати рівень атмосферного тиску і на підставі отриманих цифр покаже висоту.

Що стосується іншої інформації, то і тут є чому порадіти. Вартість девайса дуже навіть невисока -в Китаї він буде продаватися по ¥ 200 (приблизно 30 доларів) за одиницю. Інсайдер попереджає, що експортна модель обійдеться дорожче, проте точну цифру не називає. По термінах випуску гаджета поки точної інформації немає, але, за аналогією з усталеною традицією Xiaomi, Mi Band 6 може бути випущений вже в першій половині 2021 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button