Новини

В Google стався масовий збій, Україну теж зачепило

Обговорення
Google

Користувачі по всьому світу повідомляють про проблеми з доступом до сервісів Google. За даними сервісу Downdetector, в ніч з 4 на 5 липня з перебоями в роботі найбільшого пошуковика зіткнулися жителі України, США і ряду європейських країн.


Збій в першу чергу торкнувся функції акаунтів Google – про проблеми з входом повідомили 52% користувачів. Ще 47% поскаржилися на недоступність або некоректну роботу пошуку.

Всі служби Google відключені, посилання не працюють, не можу увійти в обліковий запис і отримати доступ до Google Drive», – повідомляє один з «постраждалих».

Пропали іконки в Gmail і я не можу увійти в обліковий запис YouTube», – говорить ще один відгук.

post image
Карта перебоїв роботи Google

Судячи з інтерактивної карті сервісу, велика частина скарг надходить з США, Японії, Австралії, Бразилії і Мексики. У меншій мірі проблема торкнулася користувачів з Ірландії, Німеччини та Італії, а в Україні збій торкнувся здебільшого жителів Столиці та північного регіону.

джерело: downdetector.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi 9 чи Redmi K20 Pro: хто швидший

В минуле

Huawei проводить тестування заміни Android, але потрапити туди не просто

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.