Новини

Новий флагманський Kirin від Huawei вщент розриває Snapdragon 765G

Обговорення
Kirin 990

Несподівані новини з’явилися відносно однокристальної платформи Kirin 820, яку Huawei готує на зміну Kirin 810. Новинка виявиться флагманською платформою «без обмежень, обумовлених ціною».


Kirin 820

Як повідомляється, Kirin 820 буде вироблятися Samsung по техпроцесу 6 нм EUV – це дає більше переваг щодо компонування в порівнянні з 7-нанометровим техпроцесом Samsung. Тому Kirin буде не тільки компактною платформою, але ще і забезпечить невисоке енергоспоживання.
А ще в її конфігурацію увійде вбудований модем 5G з підтримкою стандартів SA і NSA. У складі CPU очікується також застосування топових ядер ARM Cortex-A77. Про NPU і GPU нічого не говориться, але і вони теж будуть покращені.
Загалом виходить, що Kirin 820 стане не на один, а на кілька щаблів вище попередниці, і якщо не увійде в число повноцінних флагманських платформ, то значно наблизиться до них. Цілком ймовірно, що після свого виходу Kirin 820 затьмарить Snapdragon 765G як мінімум по частині своїх можливостей і продуктивності.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У Xiaomi повідомили куди інвестують більше 7 млрд доларів

В минуле

Популярний месенджер отримав пакет цікавих фішок

В майбутнє

Також буде цікаво