lifecell

Lifecell запустив безлімітний інтернет за 50 гривень на місяць

Обговорення

Нещодавно мобільний оператор Lifecell, який вже традиційно славиться своїми дешевими тарифними планами, перевершив самого себе, запустивши повністю безлімітний інтернет всього за п’ятдесят гривень на місяць. Цей тариф однозначно заслуговує того, щоб його запам’ятали надовго, адже він включає величезний пакет послуг за абсолютно незначну ціну.


Що входить в даний пакет послуг

Даний тарифний план відноситься до такого рідкісного різновиду, як дешеві безлімітні тарифи. Таких майже не існує, а якщо і трапляються, то в них є обмеження, наприклад, на роздачу wi-fi зі смартфона. Тут таких обмежень немає. Ви отримуєте наступний пакет послуг:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися аж до наступного року, а точніше, аж до 31.08.2021.

Тарифний план називається «Інтернет без меж», платити в ньому достатньо всього п’ятдесят гривень за операторський місяць – двадцять вісім днів. Тарифний план є регіональним, зона його дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список знаходиться на сторінці тарифного плану на сайті оператора.

 

Як ми писали раніше, нещодавно оператор lifecell запустив послугу, про яку давно просили українці. Вона стосується можливості використовувати пакет інтернету на різних пристроях, що не переставляючи для цього свою сім-карту туди-сюди. Нова послуга називається «МультіSIM Інтернет», вона дозволяє використовувати свій трафік на декількох пристроях, наприклад, одночасно на смартфоні, планшеті і ноутбуці. Ви будете керувати послугою і оплачувати по одному номеру, але сім-карти будуть різні. Щоб почати користуватися послугою, вам слід придбати стартовий пакет «Універсальний» в будь-якому магазині lifecell або ж використовувати іншу SIM-карту lifecell, яка обслуговується на основі усного договору. Як тільки ви підключите послугу, ноутбук і планшет почнуть використовувати ваш інтернет-пакет.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Viber скоро перестане бути найпопулярнішим месенджером в Україні

В минуле

Lifecell запустил безлимитный интернет за 50 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво