Softnews

Viber скоро перестане бути найпопулярнішим месенджером в Україні

Обговорення
Viber

Статистика показує, що месенджер Viber може незабаром втратити лідируючу позицію в рейтингу найбільш популярних програм для зв’язку в Україні. Причому з п’єдесталу додаток може скинути його найближчий конкурент – Telegram.


Дану інформацію надали співробітники дослідницького центру Mediascope. Експерти відзначили, що Вайбер регулярно втрачає свої позиції ось уже кілька місяців, причому користувачі йдуть масово. Для виявлення даної статистики аналітики додають до позитивного рахунку кожного користувача, який хоч раз в місяць заходив в свій профіль месенджера, і віднімають тих, хто за цей час програму не запускати.

Telegram

З’ясувалося, що тільки за серпень 2020 роки кількість активних користувачів Вайбера скоротилося на 0,5%. Це «фатальний» для месенджера показник, тому що у його головного конкурента – додатку Telegram, за цей час приріст клієнтів склав 0,9%. Тобто за місяць активно користуватися конкурентним месенджером стали 600 тисяч осіб, частина яких перейшла з Viber на Telegram.

Незважаючи на це, рейтинг найпопулярніших програм для спілкування в Україні на початок осені не змінився – на першому місці продовжує залишатися Viber, яким користується більша частина населення України.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Нова пошта» оновилась: тепер отримати посилку стане ще простіше

В минуле

Lifecell запустив безлімітний інтернет за 50 гривень на місяць

В майбутнє

Також буде цікаво