Softnews

Фейковий додаток «Приватбанк» продовжує обчищати кишені українців

У мережі продовжує функціонувати підроблений додаток великого українського банку «Приватбанк». Програма поширюється через соціальні мережі і рекламу, при вході в свій кабінет через неї у користувачів списуються всі гроші.


Дану інформацію продовжують поширювати співробітники «Приватбанку», повідомляючи її на своєму сайті, додатках і сайтах-парнтера, однак це не зупиняє злочинців. Додаток працює за простим принципом – спочатку в мережі з’являється безліч рекламних пропозицій про акції та спеціальні бонусні програми, які нібито пропонує банк. Умови отримання призів одні – потрібно завантажити додаток і встановити його на телефон, щоб потрапити в список учасників. Сама програма повністю копіює функціонал і зовнішній вигляд офіційного продукту «Приватбанку», проте сам логотип відрізняється від справжнього темним кольором. Після того, як користувач вводить в додатку свої дані для входу в фінансовий кабінет, у нього списуються всі гроші.

ПриватБанк

Правоохоронці попереджають – немає ніякої можливості повернути свої гроші. Співробітники кіберполіції нічого зробити не можуть, як і сам банк – додаток продовжує існувати і обманювати довірливих відвідувачів. За попередніми даними, рахунок обдурених користувачів вже переступив за тисячі. Всі вони виливають скарги і загрози на сайті фінансового регулятора, проте всі ці дії не приносять користі. Співробітники «Приватбанку» попереджають, щоб люди «не велися» на акції і бонусні програми, які рекламуються на сторонніх сайтах, а порівнювали їх з офіційними джерелами (ресурсом банку). В іншому випадку, відповідальність за пропажу грошей з рахунку користувача залишається тільки на них.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button