Hardnews

Бюджетний Redmi Note 10 отримає 120 Гц дисплей та акумулятор 5160 мАг

Обговорення
Redmi Note 7

Напередодні був представлений новий смартфон під назвою Poco X3 NFC , який здивував своїми технічними характеристиками при заявленій вартості. Але що, якщо ми скажемо вам, що Redmi Note 10 стане ще дешевше, але при цьому не втратить шарму Poco X3? Подробиці читайте в нашій статті.


Довгий час бренд Poco експлуатував Xiaomi і Redmi, випускаючи нові моделі, які по суті були апаратними копіями вже існуючих, але під власним брендом. Тепер же ситуація зміниться на протилежну. Redmi Note 10 стане багато в чому схожим на Poco X3.

Redmi Note 10

Смартфон отримає вкрай схожий дизайн, але все ж про повне копіювання Poco X3 говорити не доводиться. Redmi змінила технічні характеристики: замість процесора Snapdragon 732G буде встановлено MediaTek Dimensity 820 (по суті, навіть більш продуктивний, ніж чіп від Qualcomm) з підтримкою мереж 5-го покоління. При цьому повідомляється, що Redmi Note 10 буде дешевше, ніж Poco X3 – називається ціна в 150 доларів на китайському ринку.

Redmi Note 10 збереже в собі 120 Гц дисплей і 5160 мАг акумулятор від Poco X3. Дата презентації новинки поки не повідомляється, але швидше за все вона пройде вже в найближчі місяці.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфони, які першими отримають Android 11

В минуле

Ваш телефон скоро зламається, якщо спостерігаються такі неполадки

В майбутнє

Також буде цікаво