Hardnews

Samsung планує випустити топовий Galaxy для бідних

Обговорення
Огляд Samsung Galaxy A31 та Galaxy M31

У мережі з’явилися чутки про те, що компанія Samsung все ж планує випустити новий смартфон «для бідняків». Цією новинкою стане Galaxy S20 FE 5G, він буде підтримувати 5G-зв’язок, але при цьому обійдеться покупцям всього в 750 доларів.


Варто відзначити, що дана інформація виключно інсайдерська – компанія не підтвердила данні про підготовлюваний до виходу смартфон, проте розповсюджувачі чуток спираються на думки авторитетних аналітиків, так що інформація може виявитися вірною. При цьому з’явилося кілька поправок – раніше вважалося, що вартість виробу складе 750 доларів, зараз ціна виросла до 876 доларів. Однак «подорожчала» тільки ТОП-ова версія смартфона з 512 ГБ на борту, яка повинна вийти на території Канади. Про моделі з меншими характеристиками, призначені для вітчизняного ринку, даних немає, однак ціна на неї напевно буде менше.

Також стали відомі попередні характеристики виробу. Galaxy S20 FE 5G буде досить продуктивним за рахунок обсягу пам’яті від 128 до 512 ГБ, оперативці на 6 або 8 ГБ, а також чіпсету Snapdragon 865. Підійде новинка і для любителів фотографій – розробники забезпечили пристрій трьома об’єктивами в єдиному блоці на 8, 12 і 12 Мп. Вихід Galaxy S20 FE 5G запланований на жовтень 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо найдешевший флагманський смартфон на ринку

В минуле

Vodafone почав видавати нові смартфони в обмін на старі

В майбутнє

Також буде цікаво