Hardnews

Смартфони лінійки Redmi Note можуть незабаром перестати фотографувати

Xiaomi Redmi 9 и Redmi Note 9

Користувачі новітніх смартфонів серії Redmi Note зіткнулися з несподіваною проблемою – камери телефонів через невеликий термін експлуатації забиваються пилом. Виробники пояснили цей дефект неякісною роботою компаній-посередників, які збирають пристрої на заводах.


Варто зауважити, що це проблема з’явилася не відразу, а через місяці експлуатації телефонів. Причому стосується це дефект аж ніяк не кожного апарату. Однак деякі смартфони всієї лінійки Note 9, виключаючи ТОП-овий апарат Redmi Note 9 Pro, часто надходять в серфісние центри з однієї і тієї ж проблемою. Камера телефону поступово запиляється, через деякий час здійснювати знімки стає неможливо, так як підсумкові фото виявляються каламутними.

Представники компанії відреагували на проблему, заявивши, що причиною дефекту є недостатньо якісна герметизація корпусу камери. За словами співробітників Xiaomi, винні в цьому деякі заводи-виробники, де «кульгає» контроль якості продукції, що випускається. Дану інформацію надав глава індонезійського філії Xiaomi Елвін Це, написавши відповідний пост на своїй сторінці в Твіттері.

Що стосується безпосереднього керівництва компанії, то вони не прокоментували ситуацію, заявивши, що якщо спостерігається проблема, то потрібно звертатися в сервісні центри фірми. Якщо проблема пов’язана з браком деталі, допущеним виробником, то телефон поміняють на новий.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Приватбанк запустив революційний спосіб знаятт готівки

В минуле

Realme 7 і Realme 7 Pro: дешеві смартфони, які сильно вдарять по Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво