Hardnews

П’ять ознак того, що смартфон пора міняти на новий

Обговорення
Як жити без Google. Повний огляд Huawei P40 Lite

Куплений кілька років тому смартфон може служити власнику вірою і правдою, а може почати подавати симптоми, які натякають на те, що його потрібно міняти на новий.


Найчастіше такі прояви виглядають не занадто очевидно, але тим не менше саме до них потрібно придивитися.

1. Смартфон гальмує навіть після кількох перезавантажень і скидання до заводських налаштувань. Це може означати, що його електронні вузли поступово приходять в непридатність, або ж акумулятор не справляється з навантаженням, змушуючи смартфон переходити в ощадливий режим зниженого споживання потужності.

В теорії можна спробувати замінити акумулятор – якщо, звичайно, вдасться знайти підходящий і з хорошими відгуками.

2. Підсвічування екрану стало нерівномірним. Заміна екрану обійдеться в кругленьку суму, яку можна порівняти з вартістю самого девайса. Так що має сенс швидше купити новий апарат і перенести всю інформацію на нього – поки на екрані старого хоч щось можна розгледіти.

3. Йому більше п’яти років. Це означає, що ніяких оновлень апарату не бачити як своїх вух (якщо тільки це не древній iPhone, для яких час від часу випускаються апдейти). Відсутність оновлень означає ось що: ніяких нових функцій, ніяких оновлень безпеки. Максимальний термін підтримки для Android – три роки.

4. Якщо зняти його з зарядки вранці, він не доживає до вечора. Тут винен акумулятор, це до бабки не ходи. Але якщо апарату більше трьох років, то знайти для нього рідну батарею буде проблематично – продавці запропонують в основному китайські підробки різного ступеня неякісності.

5. Додатки на ньому “вилітають”, хоча раніше такого не було, перезавантаження і скидання не допомагають. Винуватцем може бути як акумулятор (стара батарея здатна переводити деякі моделі в режим зниженого енергоспоживання, і тоді ненажерливі програми можуть самі закриватися), так і застарілий софт, так і інші компоненти, з часом починають виходити з ладу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Диски – незначительная часть авто или яркий аксессуар?

В минуле

Відомі перші смартфони на операційній системі від Huawei

В майбутнє

Також буде цікаво