Бізнес та акції

Час покупок: топовий iPhone в Україні став значно дешевше

Обговорення
iPhone 11 Pro Max

Експерти з компанії Apple зглянулися над українцями і зробили свою елітну техніку дешевше. На даний момент в Україні можна придбати новенький iPhone 11 Pro всього за 28 199 гривень.


Зниження цін торкнулося безлічі варіантів техніки – загальна знижка зараз становить 10-12%. Зокрема, професійний iPhone 11 Pro став дешевше на п’ять тисяч гривень – в офіційних магазинах його можна придбати всього за 32 999 грн. Що стосується базової версії, то вона також значно подешевшала – придбати iPhone 11 можна за 23 тисячі гривень.

iPhone 11 Pro Max

Варто зауважити, що це просто чудова новина для люітелей «яблучної» техніки, які не хочуть чекати iPhone 12, який «запізнюється». Все ж iPhone 11 Pro – це 64-гігабайти пам’яті на борту, а також три камери для професійної зйомки на різні відстані, OLED-дисплей і сталевий корпус, захищений від падінь і ударів. А якщо ґрунтовно «порискал» в мережі, то на деяких торгових майданчиках можна придбати «топовий» одинадцятий Айфон всього за 28 199 гривень.

Крім минулих iPhone падіння цін торкнулося і інший «яблучної» техніки – подешевшав iPhone SE 2020 року, котрий славиться технологією ближнього поля NFC і процесором A13. Його можна придбати в середньому за 14,5 тис. грн.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Електрокроссовер Chery прославився унікальним дизайном і функціоналом

В минуле

Xiaomi оновила список Android-смартфонів, які в цьому місяці отримають прошивку MIUI 12

В майбутнє

Також буде цікаво