Hardnews

GeForce RTX 3090 порівняли з RTX 2080 Ti – прогрес вражає

Обговорення
RTX 3080 Ti

У Мережі з’явилися нові і досить цікаві подробиці про перспективну відеокарту Nvidia GeForce RTX 3090 сімейства Ampere. Як написав один з користувачів в Twitter, в тесті Time Spy Extreme бенчмарка 3DMark ця модель набирає близько 10 000 балів. Для порівняння, усереднений результат звичайної (не розігнаної) GeForce RTX 2080 Ti – близько 6500 балів.


П’ятдесятивідсотковою приріст продуктивності щодо моделі нинішнього покоління якраз дає результат в районі 10 000 балів. І це дуже велика надбавка в продуктивності флагмана нового покоління.

Потрібно сказати, що користувач, який поділився новими подробицями в Twitter, дуже добре поінформований про відеокарти Nvidia. Наприклад, він розкрив характеристики GeForce GTX 1650 Super і 1660 Super ще до їх анонсу. Що ж стосується анонсу безпосередньо RTX 3090, то тут поки немає єдності думок. Одні джерела говорять про анонс версій GPU Ampere (версій Founders Edition) вже в серпні , інші – припускають анонс 17 вересня .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Redmi 9A отримав версію у якої просто немає конкурентів

В минуле

В роботі Instagram стався збій

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle