Київстар

Київстар запустив відмінний тариф за 100 гривень на місяць

Запускаючи нові тарифні плани, які містять велику кількість інтернету і дзвінків, «Київстар» не забуває і про соціальні тарифні плани, націлені на найбільш уразливий прошарок населення – пенсіонерів. Так, нещодавно він запустив відмінний тариф за сто гривень на місяць, призначений саме для тих людей, які, будучи людьми похилого віку, хочуть освоїти мобільний інтернет. Це досить незвичайна пропозиція, тому що, як правило, всі вважають, що людям похилого віку інтернет не потрібен, але насправді це не завжди так.


Що входить в новий тариф?

У тарифний план входить цілий пакет корисних послуг, які зазвичай включають у більш дорогі тарифи. Так, на місяць користувачі отримуватимуть безліміт на найпопулярніші месенджери і соціальні мережі, шість гігабайтів інтернету, безлімітні дзвінки всередині самої мережі, а також шістдесят хвилин дзвінків за кордон і на інші номери. Все це за відмінну ціну – всього сто гривень на місяць.

Тарифний план буквально «з пилу, з жару» – про його запуск заявили в понеділок. Як заявили у оператора, розрахований він в першу чергу на людей, які старше шістдесяти років. На його створення оператора надихнув, звичайно, успіх тарифного плану «Дзвінки для батьків», яким користується вже більше ста тисяч чоловік. Тим не менш, не всіх він влаштовував: літні люди стали активніше користуватися інтернетом, і тому просили запустити тариф, в якому буде мобільний і фіксований інтернет.

Тарифний план називається «Інтернет для батьків». Як і «Дзвінки для батьків», він є контрактним. Підключити його можуть абоненти «Київстар» у віці старше шістдесяти років, які користуються послугами оператора протягом не менше трьох місяців. Необхідно відвідати один з магазинів оператора з документами і підписати договір, який вам запропонує співробітник банку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Band 5 можно получить бесплатно

В минуле

Киевстар запустил отличный тариф за 100 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle