Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 можна отримати безкоштовно до кінця липня

Xiaomi Mi Band 5

Багато хто чекав виходу фітнес-трекера нового покоління Xiaomi Mi Band 5, і нарешті-то він надійшов у продаж – якщо бути точним, то з 18 червня в світі і з першого липня в нашій країні. Цей смарт-годинник – справжній must have для тих, хто веде здоровий спосіб життя, і не тільки для них.


Серед поліпшень, якими він обзавівся, слід відмітити, наприклад, збільшену до 1,2 дюйма діагональ дисплея. Також тепер можна відстежувати рівень оксигенації крові, або SpO2. Для тих же, хто не надто переймається здоровим рівнем життя, є ще одна інновація – спеціальний чіп NFC, який нарешті здатний працювати з міжнародними платіжними системами, такими, як Google Pay. У попередніх моделях він також був присутній, але працювати міг виключно з китайською платіжною системою Mi Pay. Тепер же розраховуватися за допомогою свого фітнес-трекера зможуть і українці. Особливо ті щасливці, які зможуть отримати його безкоштовно в рамках акції, що діє до кінця липня!

Зізнайтеся, ви, напевно, вже й не думали, що прийде час, коли на руках знову з’являться годинники з ремінцями. Здавалося, вони вже давно і остаточно витіснені телефонами – але ні, завдяки таким фірмам, як Сяомі, вони повернулися в широке застосування. Як же отримати безкоштовно Xiaomi Mi Band 5?

 

Xiaomi Mi Band 5

Все дуже просто. Ми готові подарувати його вам в рамках чергової акції для наших дорогих читачів. Все, що від вас вимагається, це підписатися і лайкнути нашу сторінку в соціальній мережі Facebook. Після цього репостніть акційний пост собі на сторінку і прокоментуйте його, а також підпишіться на джерело в сервісі Google News. Акція діє до першого серпня, ввечері цього дня ми в нашій офіційній спільноті підведемо підсумки. Спасибі, що залишаєтеся з нами і читаєте нас!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Монобанк извинился за запуск скандальной акции

В минуле

Як відправляти посилки Новою поштою дешевше

В майбутнє

Також буде цікаво