lifecell

Lifecell запустив універсальний стартовий пакет, у якого немає аналогів

Обговорення

У мобільного оператора Lifecell є відмінна функція, про яку знають не всі. Якщо ви все ще не знаєте, яким тарифним планом найкраще користуватися, або ж берете картку «на потім», чекаючи, коли з’явиться більш вигідний тарифний план, ви можете придбати «універсальну» картку. Аналогів у такого стартового пакета на українському мобільному ринку немає. Погодьтеся, функція корисна і вкрай зручна для багатьох речей. Вона може стане в нагоді ще й в тих випадках, якщо ви, наприклад, купуєте комусь карту, але не знаєте, який тариф вибере людина.


Як замовити універсальну карту і користуватися нею

Придбати універсальну карту «Лайф» можна всього за двадцять п’ять гривень, як в одному з магазинів оператора, так і онлайн, замовивши доставку кур’єром, в відділення «Нової Пошти» або ж самовивозом. Після того, як вона буде у вас в руках, її необхідно активувати за простим алгоритмом:

  1.  Вставте картку в ваш телефон.
  2.  Активуйте її за допомогою безкоштовного дзвінка на номер 111.
  3.  Виберіть один із доступних тарифних планів за допомогою комбінації * 141 #, дзвінка на номером 5433, власного особистого кабінету на сайті my.lifecell.ua або іншим способом.
  4. Поповніть свій рахунок на суму, необхідну для активації тарифного плану.

Відзначимо, що недавно Lifecell запустив кілька цікавих тарифних планів, про які ми неодноразово писали в наших попередніх статтях. Наприклад, вас може зацікавити дешевий тарифний план «Чотири безліміту», в рамках якого ви отримуєте необхідний пакет послуг за безпрецедентно низьку суму.

Як ми писали раніше, Lifecell запустив унікальну послугу за 1 гривню на місяць. Це віртуальні номери BiP, месенджера, який включає в себе весь необхідний для подібного програми функціонал, а на додаток до нього – можливість голосових дзвінків, в тому числі на номери тих телефонів, де програма не встановлена. Для того, щоб у вас з’явився номер ВіР, вам слід безпосередньо купити його у оператора. Після цього ви отримуєте повний доступ до всіх його можливостям. Відкривати месенджер, до речі, можна не тільки з мобільного телефону, але і в браузері за допомогою ПК.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил услугу о которой просили украинцы

В минуле

Lifecell запустил универсальный стартовый пакет, у которого нет аналогов

В майбутнє

Також буде цікаво