Softnews

Ігри для PlayStation 5 будуть дуже дорогими

Обговорення
Xbox Series X і PlayStation 5

Ігри для PlayStation 5 можуть стати більш дорогими через потенційно високі витрати на розробку масштабних проектів наступного покоління. На це прямо натякнув генеральний директор PlayStation Джим Райан (Jim Ryan) в ході недавнього інтерв’ю.


Всі давно звикли, що рекомендована ціна на консольні ігри в США становить 60 доларів. У наступному поколінні вона може збільшитися, хоча ніхто поки не говорить зі 100-відсотковою впевненістю про це.

Оскільки технологія дозволяє графічній стороні стати більш цікавою і реалістичною, процес розробки стане більш трудомістким і потребує великих бюджетів. Тому ми хочемо якомога швидше створити велику користувацьку базу, щоб творці ігор змогли заробляти на своїй праці. Якщо ми зможемо йти в ногу з імовірним збільшенням витрат на розробку, то галузь буде продовжувати процвітати.

Джим Райан

Що стосується інформації про перших іграх для PlayStation 5, то її повинні були опублікувати 4 червня, проте Sony відклала захід на невизначений термін через триваючі заворушення в США.

Раніше Джим Райан (Jim Ryan) підготував світ до дефіциту PlayStation 5 , а також додав, що пандемія коронавірусу не вплине на терміни виходу консолі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 слили в интернет: фотографии и характеристики

В минуле

iOS 14 вийде для наступного списку iPhone

В майбутнє

Також буде цікаво