Ігри для PlayStation 5 будуть дуже дорогими

Зараз на головній

Ігри для PlayStation 5 можуть стати більш дорогими через потенційно високі витрати на розробку масштабних проектів наступного покоління. На це прямо натякнув генеральний директор PlayStation Джим Райан (Jim Ryan) в ході недавнього інтерв’ю.


Всі давно звикли, що рекомендована ціна на консольні ігри в США становить 60 доларів. У наступному поколінні вона може збільшитися, хоча ніхто поки не говорить зі 100-відсотковою впевненістю про це.

Оскільки технологія дозволяє графічній стороні стати більш цікавою і реалістичною, процес розробки стане більш трудомістким і потребує великих бюджетів. Тому ми хочемо якомога швидше створити велику користувацьку базу, щоб творці ігор змогли заробляти на своїй праці. Якщо ми зможемо йти в ногу з імовірним збільшенням витрат на розробку, то галузь буде продовжувати процвітати.

Джим Райан

Що стосується інформації про перших іграх для PlayStation 5, то її повинні були опублікувати 4 червня, проте Sony відклала захід на невизначений термін через триваючі заворушення в США.

Раніше Джим Райан (Jim Ryan) підготував світ до дефіциту PlayStation 5 , а також додав, що пандемія коронавірусу не вплине на терміни виходу консолі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей