Hardnews

Майже у всіх містах України пропав інтернет: що сталося

Обговорення
Швидкий інтернет

Як повідомляє «Укртелеком», найбільший провайдер домашнього інтернету на території нашої країни, в ніч на 29 травня у багатьох користувачів у всіх українських містах сталася аварія і пропав інтернет. Широкосмуговий доступ (ШСД) не працював майже по всій країні.


Причини збою в роботі мереж

Найбільший в Україні провайдер широкосмугового доступу в Інтернет, що має близько півтора мільйонів абонентів, дав розгорнутий коментар з приводу збою. Причиною було названо технічні неполадки в роботі устаткування. Вони викликали проблеми з авторизацією, які спостерігаються у невдачливих користувачів «Укртелекому». Зауважимо, що одночасно у інших людей, які користуються послугами інтернету від того ж оператора, може бути все в порядку. Всю ніч фахівці компанії займалися ліквідацією причин і наслідків збою, в результаті чого вдалося відновити доступ у всесвітню павутину у значної кількості постраждалих.

Також в коментарі було сказано, що, цитуємо, «проблема носить індивідуальний характер для кожної області, що ускладнює її оперативне рішення». На послуги голосового зв’язку неполадки не вплинули. Стаціонарними телефонами користуватися можна, як і раніше. Об одинадцятій годині дня технічні фахівці відновили роботу високошвидкісного інтернет-підключення у всіх регіонах нашої країни, крім Закарпатської, Полтавської та Кіровоградської областей.

Масові збої в роботі мереж стали одним з головних подій в мобільного зв’язку в нашій країні. Нещодавно на збої скаржилися користувачі послуг «Київстар», у яких не працювали домашній інтернет і голосовий зв’язок, а також неможливо було зайти на офіційний сайт оператора або додзвонитися до нього. Також 28 числа не працював інтернет і голосовий зв’язок у оператора Vodafone. Причини таких масштабних збоїв поки не ясні. Очевидно, що три збою поспіль у різних операторів не можуть бути просто збігом.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Нет связи: Vodafone перестал работать по всей Украине

В минуле

Один з найбільших сайтів в Україні виявився небезпечним для відвідування

В майбутнє

Також буде цікаво