Hardnews

Ця особливість iPhone 12 точно не порадує пересічних покупців

11 покоління iPhone вийщло ще минулої осені тому мільйни “яблучних” фанатів з нетерпінням чекають на анонс “дванадцятки”. За чутками, новнку мають представити вже тардиційно, у вересні, проте вже зараз відомо яка особливість iPhone 12 точно не порадує пересіного покупця.


Автономінсть завжди була ахілесовою п’ятою всіх яблучних смартфонів, тільки з виходом iPhone 11 ситуація перестала бути такою катастрофічною. В iPhone 12 ми знову можемо зіткнутися з цією проблемою, головна причина – екрани на 120 Гц.

Як повідомив аналітик Росс Янг, дисплеї для нових iPhone не будуть підтримувати технологію LTPO, у зв’язку з чим або знизиться максимальна роздільна здатність екрана при роботі з підвищеною частотою оновлення, або збільшиться енергоспоживання смартфонів.

Компанії доведеться або збільшувати розміри акумулятора, або ж знаходити інший компроміс, так як екран з рекордною частотою швидко спустошить акумулятор. Який шлях вибере Apple поки не зрозуміло, але ми добре знаємо її прагнення “витончення” смартфонів будь-якою ціною, тому швидше за все, покупцям довидеться звикати до меншої автономінсті.

Back to top button