Бізнес та акції

Redmi Note 9S vs Xiaomi Mi 9T: який бюджетник краще купити саме зараз [відео]

Xiaomi Mi 9T Pro

Деякий час назад були представлені смартфони Redmi Note 9 Pro і Note 9 Pro Max. Другий поки не вийшов на глобальний ринок, а ось перший готується, але під ім’ям Redmi Note 9S.


Скільки він буде коштувати в нашій країні, поки неясно, але можна очікувати, що він вийде приблизно за тією ж ціною, за якою виходив Redmi Note 8 Pro, тобто близько 5-7 тисяч гривень.

Якщо подивитися на параметри новинки, вони дуже схожі з Redmi K20, який у нас відомий під ім’ям Xiaomi Mi 9T і зараз його рекомендована ціна в Україні складає 7999 гривень. Якщо вибирати зараз, чи варто економити і брати молодший за статусом апарат? Частково на це питання відповідь дає відео нижче.

Як можна бачити, в цілому це дуже близькі як по продуктивності і швидкості роботи, так і за якістю фото смартфони. У них схожі або взагалі ідентичні головні датчики зображення, а також дуже близькі за параметрами платформи. Тобто в цілому можна сміливо заощадити і взяти Redmi Note 9S. Якщо говорити про переваги того чи іншого смартфона, у Redmi Note 9S більш ємний акумулятор, а у Xiaomi Mi 9T є повноцінний «телевик» і відразу 6 ГБ ОЗУ в базовій версії. Решта відмінностей – це скоріше особливості, так як для кого-то це буде перевагою, а для кого-то – недоліків. Зокрема, у молодшої моделі більший дисплей, і це панель IPS, у Xiaomi Mi 9T дисплей AMOLED і він менше. Також в останнього виїжджаюча фронтальна камера.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Оновлений рейтинг найпопулярніших у світі браузерів

В минуле

Українцям пообіцяли найважчі тижні епідемії

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle