Hardnews

Найдешевший смартфон на базі Snapdragon 865 представлять наступного тижня

Обговорення
Redmi K30 Pro

До кінця цього місяця очікується презентація двох дуже цікавих лінійок смартфонів, а саме Redmi K30 Pro і Huawei P40. Давно відомо, що серія Huawei P40 буде представлена ​​26 березня.


Сьогодні Ван Сяоянь, віце-президент Xiaomi Group China, спілкуючись з журналістами, заявив, що прес-конференція, присвячена запуску Redmi K30 Pro, відбудеться перед презентацією Huawei P40.

З огляду на те, що Redmi зазвичай проводить свої прес-конференції з випуску нових продуктів по вівторках, джерело припускає, що презентація Redmi K30 Pro може відбутися 24 березня. На цьому тижні виробник почне публікувати тизери і оголосить точну дату анонсу.

Раніше стало відомо, що смартфон буде остащен системою оптичної стабілізації в головному модулі і в телеоб’єктиві. Redmi K30 Pro буде оснащений екраном без вирізів і отворів діагоналлю 6,67 дюйма, а також спливаючою фронтальною камерою.

Redmi K30 Pro буде побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 865, він повинен стати найдешевшим телефоном з такою платформою.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi K30 Pro – навіть базова версія отримала чудову камеру

В минуле

ZTE Axon 11: прорив у світі мобільної відео-зйомки

В майбутнє

Також буде цікаво