Hardnews

Honor 30S отримав квадро-камеру та Kirin 820

Обговорення
Honor V30

Ресурс GSMArena оприлюднив нову інформацію про смартфон середнього рівня Honor 30S, офіційна презентація якого очікується в наступному місяці.


Це пристрій зможе функціонувати в мобільних мережах п’ятого покоління (5G).

Як тепер стало відомо, апарат вже пройшов сертифікацію в організації 3C (China Compulsory Certificate). Відомо, що новинка отримає швидку 40-ватну підзарядку акумуляторної батареї.

З’явився також рендер, що демонструє тильну частину корпусу смартфона. На зображенні можна бачити четверну основну камеру, виконану у вигляді блоку прямокутної форми із закругленими кутами.
Honor 30S

Крім того, йдеться про наявність бокового дактилоскопічного сканера для ідентифікації користувачів по відбитках пальців. Апарат показаний в градієнтному колірному виконанні.

Основою новинки, як очікується, стане процесор Kirin 820, який поки офіційно не представлений. Відомостей про розмір і розширення дисплея на даний момент, на жаль, немає. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вчені розповіли, як діти переносять коронавірус

В минуле

Названо єдине місце, куди не добрався коронавірус

В майбутнє

Також буде цікаво