Hardnews

В Україні впали ціни на iPhone 12. Купувати чи ні?

iPhone 12

Базова версія флагманського смартфона iPhone 12 з 64 Гб пам’яті, за яку на старті продажів просили майже 35 тисяч гривень, подешевшала приблизно на 25 відсотків – тепер її можна придбати за 27 тисяч гривень.


iPhone 12 володіє топовим процесором Apple A14, екраном OLED з діагоналлю 6,1 дюйма, подвійною камерою (основна + ширококутна) з поліпшеною підтримкою нічного режиму. Автономність девайса – на досить високому рівні, оновлення iOS будуть приходити цілих п’ять років.

Чи варто віддати перевагу новому iPhone 12 перед пристроєм попереднього покоління – iPhone 11? І в чому полягають відмінності між ними?

iPhone 11

По-перше iPhone 11 оснащений дисплеєм на матриці IPS і, можливо, через це він на міліметр товщі iPhone 12 (різницю в якості картинки при повсякденному використанні, можливо, помітити буде не так-то просто). По-друге, він не так барвисто знімає вночі. В іншому це надзвичайно бадьора і гідна робоча конячка, яка до того ж коштує від 17 тисяч гривень – на 10 тисяч дешевше флагмана.

Так що при обмеженому бюджеті краще розглянути варіант покупки саме одинадцятій версії. Бажано – на 128 Гб, інакше можна дуже скоро зіткнутися з нестачею пам’яті.

З конкурентів на Android можна порекомендувати Asus ZenFone 7 – це один з найбільш недооцінених і при цьому відмінних смартфонів, доступних в Україні.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В роботі ПриватБанку, Ощадбанку та monobank серйозні зміни

В минуле

Розсекречено вбивцю флагманів від Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle