Hardnews

З’явилися перші подробиці про Samsung Galaxy S21 FE

У минулому році компанія Samsung представила публіці смартфон Galaxy S20 FE. Експериментальний апарат припав публіці і критикам до вподоби, зайнявши свою нішу на ринку. З огляду на це, компанія не стала думати двічі з приводу наступника моделі. Так що, в найближчому майбутньому нас чекає Galaxy S21 FE. Перші подробиці про пристрій вже просочилися в мережу.


Повідомляється, що гаджет буде побудований на базі чіпсета Snapdragon 870. Це біляфлагманський процесор, який практично не поступається в продуктивності Snapdragon 888 і перевершує в цьому плані торішній Snapdragon 865. Також моделі приписують 6.5-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц, потрійну камеру 12+ 12 + 8 МП і акумулятор на 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки. Потужність поки не повідомляється. Очікується, що корпус буде виконаний з пластика, як і у Galaxy S20 FE. Також з’являться нові забарвлення.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» блокує рахунки і змушує платити кредит

В минуле

Чи потрібно повністю вимикати смартфон на ніч

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle