Hardnews

Huawei P40 Pro: кращий камерафон на ринку показали в керамічній версії

Обговорення
Huawei P40 Pro

Добре обізнаний інсайдер під ніком @ RODENT950 опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter нові офіційні зображення смартфона Huawei P40 Pro.


Джерело уточнює, що на картинках показано найдорожча версія Huawei P40 Pro, яка отримає керамічну задню панель, причому кераміка буде чорною.

Очікується, що керамічна версія буде оснащена максимальним об’ємом оперативної і флеш-пам’яті, проте конкретні обсяги не повідомляються.

Очікується, що Huawei відправить Huawei P40 Pro на тестування фахівцям лабораторії DxOMark, якщо компанія ще не зробила цього. Huawei P40 Pro має очолити новий рейтинг DxOMark.

Huawei P40 Pro

Головний датчик зображення роздільною здатністю 52 Мп матиме оптичний формат 1 / 1,3 дюйма. Перископна камера забезпечить 10-кратний оптичний зум. Очікується, що Huawei P40 Pro отримає однокристальну систему Kirin 990, до 12 ГБ оперативної і 512 ГБ флеш-пам’яті. Huawei P40 і Huawei P40 Pro будуть оснащені зарядними пристроями потужністю 22,5 і 40 Вт відповідно.

Презентація новинок очікується 26 березня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Microsoft показала оновлений інтерфейс нової версії Windows

В минуле

Samsung Galaxy M2 отримав гігантський акумулятор та швидку зарядку

В майбутнє

Також буде цікаво