Бізнес та акції

Samsung Galaxy S20 буде продаватися чудово, але не так добре, як Galaxy S10

Пройшло вже більше тижня від Galaxy Unpacked, під час якого була представлена ​​серія Galaxy S20 . Samsung одразу розпочав попередній перепродаж свого нового флагмана , який в Україні триватиме до 6 березня 2020 року, тобто майже місяць! Прем’єра в магазинах запланована на той же день, а от чохли для новинок вже доступні https://vchehle.ua/samsung_galaxy_s20. За першими підрахунками, південнокорейський виробник не повинен скаржитися на попит на останню флагманську лінійку, навіть якщо вона не зрівняється з Galaxy S10.


Навіть якщо комусь не сподобалася серія Galaxy S20, не можна заперечувати, що на даний момент вони є найкращими смартфонами в пропозиції Samsung , і особливо Galaxy S20 Ultra 5G . Корейці знову приділяють найбільший акцент фотографічним можливостям, але в той же час вперше за кілька років вони запропонували нам щось абсолютно нове, а не просто вдосконалену версією раніше використовуваного рішення. З часом ми дізнаємось, як працюють камери в реальності.

Samsung Galaxy S20+

Ціни на смартфони з серії Galaxy S20 не найнижчі – вони починаються від 26999 гривень за Galaxy S20 і закінчуються на 37999 гривнях за Galaxy S20 Ultra 5G. У той же час вони схожі на ціни колишніх флагманів лінійки Galaxy S10 на момент виходу, а користувачі отримують більше. 

Samsung Galaxy S20 – прогноз продажів

Згідно з оцінками аналітика Ming-Chi Kuo, який спеціалізується в першу чергу на наданні інформації про плани продуктів Apple, до кінця 2020 року  Samsung продасть від 30 до 32 мільйонів штук смартфонів Galaxy S20. Це число, безумовно, вражає, але не тоді, коли ми порівнюємо його з передбачуваними продажами флагманів лінійки Galaxy S10. Останні розійшлися у 2019 році приблизно в 36-38 мільйонів примірників. Якщо прогнози справдяться, то південнокорейський виробник побачить зниження від 10% до навіть 20%.

Galaxy S10

Звичайно, кількість проданих смартфонів є для  Samsung досить вторинним питанням, адже прибуток, який принесе серія Galaxy S20, важливіший. А на його рівень впливає багато факторів, в тому числі маркетингові витрати (а корейці не шкодують грошей на це питання).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button