lifecell

500 хвилин і 15 Гб інтернету: новий тариф від lifecell за 2.5 гривні в день

Оператор Lifecell хороший тим, що його тарифні плани найчастіше піддаються дуже гнучкому налаштуванню. Ми вже розповідали про один з найяскравіших таких прикладів, але завжди є сенс нагадати. Цей тариф також виділяється цікавою особливістю: він заохочує абонентів спілкуватися якомога більше – адже в такому випадку буде зменшуватися вартість пакета послуг.


Що входить в пакет послуг?

Хоча великих операторів в нашій країні всього три, тарифних планів у них дуже багато – воістину на будь-який смак. Який же пакет послуг пропонує наш сьогоднішній тарифний план від Lifecell?

  • П’ятнадцять гігабайт високошвидкісного інтернету.
  • Безліміт на основні соціальні мережі – Facebook, Twitter, Instagram.
  • П’ятсот хвилин дзвінків на всі мобільні і стаціонарні номери нашої країни.
  • П’ятдесят гігабайт в хмарному сховищі Lifebox.
[adsforwp id=”10622″]

Спочатку абонентська плата в даному тарифному плані становить сімдесят гривень за чотири тижні. За сто хвилин вихідних або вхідних дзвінків на номери будь-якого українського оператора ви отримаєте бонус за спілкування – зниження вартості до п’ятдесяти гривень на місяць, а також додаткові п’ять гігабайт інтернету. Надалі за кожні сто додаткових хвилин ви будете отримувати нові п’ять гігабайт.

Lifecell

Тарифний план «Жара GO PLUS» діє не на всій території нашої країни – це регіональний тариф для тих областей України, де Lifecell поки що мало поширений, наприклад, Закарпатті. Найкраще поцікавитися безпосередньо в магазині «Лайфа» – є даний тарифний план у вашому регіоні або ж немає. Якщо відповідь негативна, не варто засмучуватися – існує всеукраїнський тарифний план «Жара GO». Він трохи дорожчий, ніж «Жара GO PLUS» – абонентська плата становить сто десять гривень на місяць, а якщо ви проговорите сто хвилин, то дев’яносто. Це все одно значно дешевше, ніж більшість аналогічних тарифних планів у інших операторів «великої трійки», і навіть у самого Lifecell. Придбати такий тарифний план можна в будь-якому магазині оператора або ж замовити на офіційному сайті компанії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button