Київстар

Київстар запустив вкрай потрібну послугу за 1 гривню в день

Обговорення
Київстар

Компанія «Київстар» розвивається і продовжує пропонувати нові послуги. Одна з таких послуг стане в нагоді тим людям, які часто залишають свій номер телефону. Здається, нескінченним потокам СМС-спаму нарешті приходить кінець.


Запасний номер

Люди, які активно користуються різними послугами, особливо в інтернеті, часто не можуть пригадаймо навіть половини сайтів, на яких залишали свій номер. Це майже завжди потрібно при реєстрації – за вказаним номером відправляється СМС-повідомлення з кодом, який підтверджує створення облікового запису. Найчастіше після цього на номер, який ви вказали при реєстрації, починають приходити тонни непотрібного спаму – реклама товарів і послуг, оповіщення, дайджести та багато іншого. Це неймовірно дратує саме по собі, особливо в моменти, коли ви чекаєте якийсь дійсно важливе оповіщення – і підскакує на кожну вібрацію телефону тільки для того, щоб побачити: вам знову пропонують чергові знижки і акції в інтернет-магазині, яким ви скористалися три роки тому.

Що з цим робити, аж до недавнього часу було неясно. Взагалі не вказувати свій номер телефону? Але іноді послуги таких сайтів, де його вимагають, бувають корисні. Завдяки «Київстару» ця дилема успішно вирішена: тепер ви можете завести ще один номер, не купуючи додаткову сім-карту. Коштує вона всього тридцять гривень на місяць, що дешевше подібного придбання, а також вигідніше і зручніше, ніж поширені в інтернеті сервіси з тимчасовими номерами.

Київстар

Послуга «Додатковий номер» доступна для всіх, крім контрактних абонентів з кодом «068». Для того, щоб підключити її, введіть *100*33*2# і клавіша виклику. Вам буде надано згенерований системою номер. Ви можете встановити його на той, який найбільше подобається саме вам – для цього введіть *100*33*3#. Призупинити дію послуги можна за допомогою комбінації *100*33*4#. Для відправлення СМС або виклику на додатковий номер введіть перед номером адресата код 818. У меню управління послугою можна, наприклад, розмежувати особисті та робочі дзвінки, відключаючи додатковий номер за розкладом. Дзвонити самому з цього номера не можна, як і відправляти СМС-повідомлення на короткі номери.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

500 хвилин і 15 Гб інтернету: новий тариф від lifecell за 2.5 гривні в день

В минуле

Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro представлені офіційно: ціни та можлиовсті

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.