Vodafone

700 хвилин і безлімітний інтернет: новий доступний тариф від Vodafone

Компанія Vodafone заслужила славу оператора, чиї тарифи – одні з кращих в Україні. Вони досить дешеві, значно дешевше, ніж у Київстару, і, хоча місцями підносять неприємні сюрпризи, все ще залишаються популярними у великої кількості українців. Нещодавно «Водафон» запустив новий тарифний план, в який входить, крім величезної кількості хвилин на будь-які розмови, також і безлімітний інтернет.


Умови тарифного плану: все, що вам хотілося отримати

Як правило в тарифному плані людей в першу чергу цікавить розмір абонентської плати, а також те, що вони за ці гроші отримають. Що ж, подивимося, що входить в даний тарифний план від Vodafone:

  • Триста хвилин дзвінків на будь-які номери по нашій країні, включаючи стаціонарні.
  • Можливість підключити послугу «Більше розмов» і отримати цілих сімсот хвилин на будь-які розмови.
  • Формально безлімітний трафік. Після того, як ви витратите протягом доби більше трьох гігабайт, швидкість знизиться, але нікуди не пропаде. На наступний день вона повністю відновиться, і ви знову отримаєте свої три гігабайти високошвидкісного інтернету в день.

Тарифний план Vodafone SuperNet Turbo, в рамках якого ви і отримуєте такі переваги, діє на всій території нашої країни. Тарифна плата в ньому становить сімдесят п’ять гривень на місяць. Слід зазначити, що у Водафон не відняти одного важливого переваги: ​​плата стягується саме за місяць, а не за чотири тижні, як у інших українських операторів. Вже одне це – вагома причина придбати даний тарифний план.

[adsforwp id=”10622″]

 

Vodafone

Нагадуємо, що це не єдина новина про Vodafone, яка може вас зацікавити. Так, компанія Водафон, в чий наглядову раду обрано сім чоловік від азербайдженского холдингу NQSL, привернула рекордну кількість інвестицій – понад мільярд доларів – на не зовсім ясні цілі. Як ми писали, можливо, це робиться для того, щоб обійти головного конкурента Водафон – компанію «Київстар» – на ринку, і нарешті стати першим українським оператором за кількістю абонентів. Чи вистачить на це мільярда доларів – питання, насправді, риторичне.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button