Hardnews

Xiaomi Mi 10 Pro став кращим камерафоном сучасності

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro

Фахівці лабораторії DxOMark опублікували результати тестування новітнього флагманського смартфона Xiaomi Mi 10 Pro, причому одночасно вийшли статті, в яких було оцінено якість камери, а також звукової системи.


Якщо говорити коротко, то Xiaomi Mi 10 Pro очолив обидва рейтинги DxOMark, ставши найкращим камерофоном сучасності, а також смартфоном з найвищою якістю запису і відтворення звуку.

Xiaomi Mi 10 Pro

У тесті камери Xiaomi Mi 10 Pro отримав 134 бали за якість фото і 104 бали за якість відео, а загальний результат склав 124 бали. Оглядач пише, що в минулому році Xiaomi вдалося здивувати громадськість 108-мегапіксельним смартфоном Xiaomi Mi Note 10, а в цьому році компанія змогла представити ще більш поліпшену за ключовими параметрами камеру. Незважаючи на використання схожої апаратної начинки в камері, Xiaomi Mi 10 Pro знімає краще.

Камера нового пристрою забезпечує чудові (а іноді кращі в своєму класі) результати практично в усіх категоріях тестів, що робить його кращим вибором для будь-якого любителя мобільного фотографії або відеографії.

Xiaomi Mi 10 Pro

У тесті звукової системи Xiaomi Mi 10 Pro отримав 77 балів за якість відтворення звуку і 71 бал за якість запису (сумарна оцінка склала 76 балів). Він очолив рейтинг протестованих смартфонів за якістю звукової системи. Цьому відмінно посприяли стереодинаміки.

У DxOMark відзначили, що Xiaomi Mi 10 Pro демонструє відмінну якість звуку у всіх тестах, що робить його відмінним вибором для цінителів. Це не самих гучний смартфон з тих, що вже були протестовані в DxOMark, але якість його запису і відтворення є найкращим.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi 10 Pro показав вражаючі можливості камери

В минуле

700 хвилин і безлімітний інтернет: новий доступний тариф від Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво