Hardnews

Xiaomi Mi 10 Pro став кращим камерафоном сучасності

Фахівці лабораторії DxOMark опублікували результати тестування новітнього флагманського смартфона Xiaomi Mi 10 Pro, причому одночасно вийшли статті, в яких було оцінено якість камери, а також звукової системи.


Якщо говорити коротко, то Xiaomi Mi 10 Pro очолив обидва рейтинги DxOMark, ставши найкращим камерофоном сучасності, а також смартфоном з найвищою якістю запису і відтворення звуку.

Xiaomi Mi 10 Pro

У тесті камери Xiaomi Mi 10 Pro отримав 134 бали за якість фото і 104 бали за якість відео, а загальний результат склав 124 бали. Оглядач пише, що в минулому році Xiaomi вдалося здивувати громадськість 108-мегапіксельним смартфоном Xiaomi Mi Note 10, а в цьому році компанія змогла представити ще більш поліпшену за ключовими параметрами камеру. Незважаючи на використання схожої апаратної начинки в камері, Xiaomi Mi 10 Pro знімає краще.

Камера нового пристрою забезпечує чудові (а іноді кращі в своєму класі) результати практично в усіх категоріях тестів, що робить його кращим вибором для будь-якого любителя мобільного фотографії або відеографії.

Xiaomi Mi 10 Pro

У тесті звукової системи Xiaomi Mi 10 Pro отримав 77 балів за якість відтворення звуку і 71 бал за якість запису (сумарна оцінка склала 76 балів). Він очолив рейтинг протестованих смартфонів за якістю звукової системи. Цьому відмінно посприяли стереодинаміки.

У DxOMark відзначили, що Xiaomi Mi 10 Pro демонструє відмінну якість звуку у всіх тестах, що робить його відмінним вибором для цінителів. Це не самих гучний смартфон з тих, що вже були протестовані в DxOMark, але якість його запису і відтворення є найкращим.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button