Київстар

Київстар запустив унікальний, доступний тариф, у якого немає аналогів

Кожна телекомунікаційна компанія в Україні самостійно вирішує, як саме їй залучати нових клієнтів. Хтось робить ставку на низькі розцінки, хтось на широку зону покриття, а хтось на інші аспекти. Стільниковий оператор «Київстар» вирішив піти таким шляхом, яким ще не йшов жоден інший оператор зв’язку в країні. Для цього дана компанія запустила тарифний план, який включає унікальний набор можливостей, яких немає у інших мобільних операторів. Це автоматично робить його вкрай привабливим.


Відтепер усі громадяни України можуть собі легко і просто підключити новий тарифний план, який є унікальним, тому що ніяких аналогів у нього просто немає. Тариф від Київстар включає в себе 12000 мегабайт мобільного інтернету в мережах 2G, 3G та 4G LTE. Причому швидкість ніяким чином не обмежується, тобто використовувати мегабайти ви можете на власний розсуд. Крім цього оператор надає повний безлім на такі популярні сервіси як  YpouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Skype, Telegram та цілий ряд інших. Тобто пакетного інтернету майже напевно вистачить на будь-які потреби. Також тариф включає 120 хв на всі мобільні номери України, а також за кордон. Дзвінки в середині мереже ніяк не тарифікуються, тому говорити ви можете безкінечно довго.

Тариф від Київстар

Але головною особливістю тарифного плану під назвою “Все разом Базовий” є безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 мбіт/ секунду. Великим плюсом є те, що трафік в ньому ніяк не тарифікується. Весь цей набір можливостей обійдеться Вам в 150 гривень в місяць за перші чотири місяці, а далі ціна зросте до 200 гривень, проте це і так дуже дешево, адже найдоступніший тариф від Київстар без домашнього інтернету коштує 125 гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

2 Comments

  1. Інтернет від київстара-ніякий.Кілька років підряд насильно переводять на дорожчі тарифи.Висновок::пора посилати нах…,обнагліли вкрай!!!Пора перестати кормит кацапа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button