Новини

Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 17 по 23 червня

Уже з понеділка на перший план виходить інтуїтивне сприйняття навколишнього простору. Меркурій і Венера одночасно залишають повітряну обитель Близнюків, щоб насититися прохолодою водної стихії Рака.

Ми стаємо більш сентиментальними, сенситивними і романтичними, прагнемо поділитися своїми почуттями з близькими людьми, більше часу проводити з сім’єю і займатися домашніми справами. Сприйняття інформації стає суб’єктивним, з нотками нервозності. У цей період настрій формується під впливом навколишнього оточення.

Неприємні звістки можуть легко вивести з рівноваги навіть стійких людей, а реакція на будь-які дрібниці стає непропорційно гострою. Тому слід бути обережними з жартами і висловлюваннями на адресу інших, оскільки люди схильні сприймати все на свій рахунок і реагувати непередбачувано для жартівника.

Посилення уяви можна використовувати у творчому ключі – наприклад, написати сценарій свого життя, завести щоденник або створити колаж бажань. Венера в Раку бажає бути задоволеною від побутових умов, харчування, забезпечити безпеку для себе і рідних. Щоб отримати підтвердження любові, багато хто стає ближчим до матерів або починає сильніше потребувати партнерів.

Будьте ніжнішими й турботливішими щодо коханих людей. Їм це справді необхідно. Сильне жіноче начало дає гарне розуміння краси і матеріального боку. Розумним вкладенням грошових коштів стануть нерухомість, ремонт або облаштування будинку, придбання пакетів акцій.

Емоційність водної стихії посилює напружений вплив Нептуна. Образливість і вразливість підвищують імовірність міжособистісних конфліктів. Надмірні романтичні почуття породжують тягу до недоступних і нереальних партнерів, що також ускладнюють життя.

Нівелювати безконтрольний прояв емоцій ліпше через благодійну діяльність, дотик до мистецтва – пензлем, словом чи співом, побути на природі, а також створити власний неповторний образ, у якому переважають ніжність і жіночність.

20 червня – перехід Сонця в знак Рака і День літнього сонцестояння. Потужний день для здійснення обрядів, які можуть визначити результат усього року. Водні процедури вважаються найдієвішими, оскільки вся вода в цей час набуває магічних властивостей.

Період перебування Світила в місячних рачиних енергіях наділяє сильним інстинктом власника і робить дбайливим господарем будинку. Основне завдання – це забезпечити комфортне життя собі та своїй сім’ї, створити затишний дім і закласти добробут сім’ї та роду. Саме в цей час можна зайнятися розширенням землеволодінь і нерухомості, приватним підприємництвом, замислитися над створенням сім’ї або над потомством, отримати кваліфіковану психологічну допомогу.

22 червня зустрічаємо “Полуничний повний місяць” на осі Рак-Козеріг. Протистояння Світил дає внутрішню напруженість і душевний неспокій. Рішення приймаються на основі емоцій і миттєвих настроїв. Важко зробити вибір між бажанням досягти успіху на кар’єрній ниві й бажанням залишатися в лоні сім’ї.

Важливо не ігнорувати свої потреби та сигнали підсвідомості. Внутрішня організованість і пропорційний поділ своєї участі в професійних питаннях та інтересах сім’ї допоможуть домогтися балансу у вирішенні нагальних питань найсприятливішим чином для всіх.

Овен – гороскоп на тиждень

Овнам відкриваються можливості поліпшення життя через матеріальні вкладення сферу нерухомості, організацію сімейного бізнесу, продаж продуктів своєї праці. Не час скупитися та притискатися на подарунки близьким та рідним, а також на благоустрій будинку.

Інтуїтивний підхід, нарівні з порадами батьків та родичів, допоможуть вибрати правильну стратегію щодо інвестицій.

Телець – гороскоп на тиждень

Тільцям життя пропонує нові можливості для зростання та розвитку. Щоб їх не упустити, ініціюйте проведення переговорів та ділових зустрічей, заводьте корисні та вигідні зв’язки, проявляйте активність при взаємодії в інтернеті та соцмережах.

Відрядження дозволять розширити охоплення вашої діяльності. Успішними є ті, чия робота пов’язана з торгівлею, логістикою, журналістикою та програмним забезпеченням.

Близнюки – гороскоп на тиждень

У Близнюків покращується психологічний та фізичний стан. Посилюється творче натхнення. Сприятливий час на оздоровлення організму, стабілізації нервової системи, підвищення енергетики.

Матеріальні здобутки можуть бути внаслідок розкриття ваших талантів. Також у цей період вигідно можна придбати косметику, парфумерію, побутову хімію, БАДи, речі для комфорту та відпочинку, путівку на море чи санаторій.

Рак – гороскоп на тиждень

Раки, удача та везіння приходять до вас завдяки особистій ініціативі, активності та винахідливості. Проявіть дружелюбність та щирість до оточуючих людей, відкрийтеся новим знайомствам та захопленням.

Дії на користь колективу можуть висунути вас на лідерські позиції. Не бійтеся проявити себе неординарним чином. Креатив і непередбачуваність додадуть шарму до вашого іміджу.

Лев – гороскоп на тиждень

Левам можна зайнятися оздоровленням організму, лікуванням кісткової системи, суглобів, колін та зубів. Інтерес до психології, окультних наук та релігії легко переростає у професійну діяльність.

Також успіх та кар’єра супроводжує професії, пов’язані з мистецтвом, медициною, туризмом. Ви можете виявити в собі зростання творчого потенціалу та відчути, що відбувається щось важливе та значуще у вашому житті.

Діва – гороскоп на тиждень

Діви, ваша інтелектуальна натура досягне успіху в науковій та дослідній роботі, а також у творчій та винахідницькій діяльності.

Період сприяє придбанню друзів серед представників інших національностей чи релігійних конфесій, науковців, політиків та спортсменів. Ви відчуєте, як посилюється прагнення свободи, до закордонних зв’язків і поїздок. Покличте попутний вітер і вперед до пригод!

Терези – гороскоп на тиждень

У Терезів сприятливо вирішуються питання, що стосуються боргів та кредитів, оформлення офіційних документів, спадщини та страховок. Фінансова сфера не викликатиме занепокоєння, а високі доходи стануть регулярними завдяки отриманню дивідендів від бізнесу або прибутку від великих проектів.

Імовірність здобути престижну посаду також висока. Можна зважитися на комплексне обстеження організму, особливо опорно-рухового апарату, суглобів та шкірного покриву.

Скорпіон – гороскоп на тиждень

Скорпіони можуть сміливо вирушати у відрядження з діловими партнерами або здійснити подорож із подружжям. Соціальне життя стає активнішим. Завдяки командній діяльності, ви заручитеся підтримкою потрібних людей та союзників.

Авторитетні та впливові персони допоможуть реалізувати ваш потенціал та досягти головних цілей у житті. Що стосується юридичних справ, все буде справедливо і вдало для вас.

Стрілець – гороскоп на тиждень

Стрільці демонструють чудові ділові якості, наполегливість при отриманні результату та впевненість у своїх силах. Висока працездатність сприяють збільшенню прибутку. Не бійтеся укладати важливі угоди та здійснювати банківські операції.

Життєва енергія, бажання дбати про своє здоров’я та переглянути спосіб життя зросте. Гарний час для інтенсивних фізичних навантажень та зміцнення імунітету. Якщо ви затеяли ремонт, то не затягуйте із придбанням інструментів та матеріалів.

Козеріг – гороскоп на тиждень

У Козерогів тенденція на поліпшення відносин із партнерами, колегами, дітьми та подружжям. Настрій на романтику та флірт підвищить шанси при взаємодії із протилежною статтю.

Публічність, відвідування культурних та спортивних заходів, участь у конкурсах та презентаціях може принести нове кохання. Заняття хобі та творчістю наповнять вас радістю та позитивом.

Водолій – гороскоп на тиждень

У Водоліїв безперешкодно вирішуються питання щодо нерухомості, ремонту, оренди або переобладнання будинку, складських та офісних приміщень, відкриття магазинів та майстерень.

Ви помітите, що вдома вам добре і комфортно, у зв’язку з чим з’явиться більше інтересу до домашніх та побутових справ, до улюблених вихованців. При виникненні емоційної напруги знижуйте стрес щоденними прогулянками або фізичними вправами.

Риби – гороскоп на тиждень

Риби, не стримуйте свою цікавість: вивчайте та досліджуйте все, що вас зацікавило та надихнуло, розвивайте навички спілкування. Тим більше на вас чекає низка приємних знайомств.

Підвищується інтерес до соціального життя, а значить участь у навчальних тренінгах, презентаціях та рекламних кампаніях — це ваш шлях. Короткий тур на автомобілі або автобусі наповнить вас та ваших дітей енергією радості та незабутніми емоціями


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button