Новини

Київстар безкоштовно міняє старі смартфони на нові

Як відомо, смартфони вкрай швидко застарівають, але зовсім не з-за того, що їх технічне оснащення вже не може виконувати які-небудь вимогливі ресурсномісткі завдання, а з-за того, що виробники таких випускають нові моделі. Якщо раніше це відбувалося кожні два роки, а потім кожен рік, то тепер нові моделі в рамках деяких лінійок так і зовсім випускаються вже кожні півроку. У підсумку, як наслідок, покупцям доводиться знову і знову віддавати великі суми грошей за те, щоб отримати можливість використовувати новітню модель, а це річ дуже не легка, особливо для України. Втім, завдяки компанії Київстар у всіх українців з’явився цілком собі реальний вихід з цієї ситуації.

Так, компанії Київстар запустила безкоштовний обмін старих смартфонів на нові, а скористатися такою щедрою пропозицією можна без будь-яких складнощів і винятків, що звичайно ж є вкрай великим і значущим плюсом. Мова йде про спеціальну акцію, а проводиться така точно до 31 грудня 2019 року, тобто у українців є ще щонайменше два місяці на те, щоб взяти в ній участь. Втім, якщо така щедра пропозиція буде користуватися великим попитом, її майже напевно продовжать на весь 2020 рік, у зв’язку з чим ще цілий рік українці зможуть міняти старі застарілі моделі телефонів на абсолютно нові.

Київстар магазин

Щоб скористатися такою пропозицією необхідно разом з паспортом і ІК відвідати салон Київстар, а потім, після цього, попросити співробітника провести діагностику старої моделі. Дана процедура зазвичай не забирає багато часу, а після такої буде озвучена сума грошей, яку готові запропонувати за конкретний апарат. У разі необхідності, можна доплатити необхідну суму грошей і отримати саме той мобільний пристрій, який хочеться, а не той, на який вистачає коштів. Спеціальна пропозиція проходить по всій Україні.

Київстар

Як максимально вигідно обміняти

Щоб отримати за свій смартфон якомога більшу суму грошей, потрібно виконати наступні вимоги:

  1. Смартфону не повинно бути більше шести років.
  2. Потрібно обов’язково взяти з собою коробку від телефону, як запевнили в Київстар, це значно збільшить вартість гаджета.
  3. Не забудьте зарядний пристрій та навушники.

Також слід додати, що в рамках цієї акції новий смартфон можна взяти у кредит (на недостаючу вартість).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button