Новини

Київстар безкоштовно міняє старі смартфони на нові

Як відомо, смартфони вкрай швидко застарівають, але зовсім не з-за того, що їх технічне оснащення вже не може виконувати які-небудь вимогливі ресурсномісткі завдання, а з-за того, що виробники таких випускають нові моделі. Якщо раніше це відбувалося кожні два роки, а потім кожен рік, то тепер нові моделі в рамках деяких лінійок так і зовсім випускаються вже кожні півроку. У підсумку, як наслідок, покупцям доводиться знову і знову віддавати великі суми грошей за те, щоб отримати можливість використовувати новітню модель, а це річ дуже не легка, особливо для України. Втім, завдяки компанії Київстар у всіх українців з’явився цілком собі реальний вихід з цієї ситуації.


Так, компанії Київстар запустила безкоштовний обмін старих смартфонів на нові, а скористатися такою щедрою пропозицією можна без будь-яких складнощів і винятків, що звичайно ж є вкрай великим і значущим плюсом. Мова йде про спеціальну акцію, а проводиться така точно до 31 грудня 2019 року, тобто у українців є ще щонайменше два місяці на те, щоб взяти в ній участь. Втім, якщо така щедра пропозиція буде користуватися великим попитом, її майже напевно продовжать на весь 2020 рік, у зв’язку з чим ще цілий рік українці зможуть міняти старі застарілі моделі телефонів на абсолютно нові.

Київстар магазин

Щоб скористатися такою пропозицією необхідно разом з паспортом і ІК відвідати салон Київстар, а потім, після цього, попросити співробітника провести діагностику старої моделі. Дана процедура зазвичай не забирає багато часу, а після такої буде озвучена сума грошей, яку готові запропонувати за конкретний апарат. У разі необхідності, можна доплатити необхідну суму грошей і отримати саме той мобільний пристрій, який хочеться, а не той, на який вистачає коштів. Спеціальна пропозиція проходить по всій Україні.

Київстар

Як максимально вигідно обміняти

Щоб отримати за свій смартфон якомога більшу суму грошей, потрібно виконати наступні вимоги:

  1. Смартфону не повинно бути більше шести років.
  2. Потрібно обов’язково взяти з собою коробку від телефону, як запевнили в Київстар, це значно збільшить вартість гаджета.
  3. Не забудьте зарядний пристрій та навушники.

Також слід додати, що в рамках цієї акції новий смартфон можна взяти у кредит (на недостаючу вартість).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

11 Comments

  1. Бред полнейший!!! Смартфон оценили в 500 грн. И да, вибырай, что душа пожелает на эти деньги.

  2. А головне тут – паспортизація абонентів, що безумовно дасть кращу можливість для стеження за громадянами в умовах побудови поліцейської держави. Чому ж не принести свій телефон зі скинутими заводськими налаштуваннями і документами на телефон? А напевно тому, що попередньо з телефону під час “діагностики” буде витягнуто всі персональні дані та історію використання додатків… Якщо це жарт – то смішний жарт, якщо ж серйозно – то не потрібна мені така акція

    1. Яка в сраці акція, продати на олх можна легко і як мінімум в 2 раза дорожче, чим ці благодійники приймають. А якщо не горить, то можна і ще дорожче продати

  3. Черговий ” развод” ві хуївстар??? таке питання в кого ще є коробка від телефона, якому до 6 років?)

  4. Враховуючи те скільки в Україні коштують нормальні смартфони і як падає ціна за рік то мені таких треба буде здати 2 в ідеальному стані, зроблю порівняння мій аппарат в Україні на момент покупки коштував 260 євро я його купив у Європі зі 100євро або ще huawei p30 pro у нас коштує 24 000 грн приблизно у Європі його можна купити за 15500 грн а якщо по контракту то ще дешевше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button