Hardnews

Samsung розкрила всі деталі камер лінійки Galaxy S20

Обговорення
Samsung Galaxy S20

На лютневій презентації Samsung представить нове покоління флагманських смартфонів Galaxy S20. На додаток до раніше опублікованих витокыв авторитетний інсайдер Ice Universe надав нові подробиці, пов’язані з камерою гаджета.


Samsung Galaxy S20

Топова модель Galaxy S20 Ultra може отримати 108-мегапіксельний датчик основної камери, в якому кожні дев’ять пікселів об’єднуються. На виході буде виходити 12-мегапіксельна фотографія з меншим рівнем цифрового шуму. Роздільна здатність телеоб’єктива пристрою складе 48 Мп з можливістю 10-кратного цифрового та 100-кратного гібридного наближення.

Ще одна камера буде виконувати роль ультраширококутного об’єктива, а для правильного прорахунку глибини різкості Samsung ToF-модуль. Він також буде застосовуватися для поліпшених можливостей AR. Роздільна здатність фронтальної камери складе 40 Мп.

Компонування камер Galaxy S20 +, за даними інсайдерів, наступне: 64-мегапіксельний телеоб’єктив з 3-кратним оптичним та 30-кратним цифровим зумом, 12-мегапіксельний суперширококутник та ToF-датчик. Galaxy S20 отримає ідентичний Galaxy S20 + набір камер, за винятком ToF-датчика.

Samsung Galaxy S20

За даними інсайдера Ice Universe, використання 64-мегапіксельного сенсора в Galaxy S20 і Galaxy S20 + необхідне не для перетворення фотографій в 16-мегапіксельну шляхом об’єднання чотирьох суміжних пікселів, а для збільшення і запису 8K-відео.

Презентація всіх трьох флагманських пристроїв Samsung відбудеться 11 лютого. На цьому ж заході очікується і вихід першої розкладачки компанії з гнучким дисплеєм Galaxy Z Flip.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung вкотре удосконалила навушники Galaxy Buds

В минуле

Нарешті, рішення у флагмані Nokia випередило Samsung та Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво