Новини

Безробітні з 7 регіонів України можуть отримати €460 допомоги

Безробітні мешканці Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей відтепер можуть пройти професійне навчання за рахунок грантів. Вони можуть отримати 460 євро або близько 20 000 гривень на підвищення кваліфікації або здобуття нових професійних навичок.

Данська рада у справах біженців (ДРБ) надала ці гранти мешканцям, які постраждали від бойових дій, за фінансової підтримки Бюро з гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ця програма має на меті забезпечити зміну та підвищення кваліфікації для покращення можливостей працевлаштування для людей, які постраждали від війни“, – пояснюють у ДРБ.

Програма відкрита для безробітних мешканців Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей, які подадуть заявку. Реєстрація завершиться після набору необхідної кількості учасників. Пріоритет надаватиметься заявникам з таких регіонів:

 1. Запоріжжя
 2. Кривий Ріг
 3. Павлоград
 4. Михайлівська громада (Запорізька область)
 5. Петро-Михайлівська громада (Запорізька область)
 6. Апостолівська громада (Дніпропетровська область)
 7. Томаківська громада (Дніпропетровська область)

Крім того, вразливі верстви населення, включаючи багатодітні сім’ї та людей з інвалідністю, отримають пріоритет. Данська рада у справах біженців покриє вартість будь-якого курсу, обраного заявником, на наступних умовах:

 • Спеціальність повинна бути актуальною для місцевого ринку праці.
 • Навчальна організація повинна підписати договір про навчання з грантоотримувачем.
 • Навчання має розпочатися у травні або червні та завершитися до кінця серпня 2024 року.
 • Учасники повинні надати фінансовий звіт з детальним описом витрат гранту.

Заявники повинні пояснити свою мотивацію, перспективи працевлаштування після навчання, свою сімейну ситуацію та бажання отримати грант. Відібрані учасники будуть повідомлені про наступні кроки, а ті, хто не пройшов відбір, можуть подавати заявки на наступні програми.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button