Новини

Смартфон Samsung стане другим у світі на Snapdragon 865

Компанія Xiaomi протягом останніх кількох років активно змагається з Samsung, випереджаючи її, наприклад, в Індії, яка є другим за величиною ринком смартфонів.


В інтерв’ю китайським ЗМІ генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) підтвердив, що презентація Xiaomi Mi 10, який оснащений однокристальною системою Snapdragon 865, відбудеться в першому кварталі 2020 року.

Однак найважливіша частина повідомлення лідера Xiaomi полягала в тому, що Xiaomi Mi 10 буде першим в світі смартфоном, який побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 865. Офіційна рекламна кампанія Xiaomi Mi 10 поки навіть не почалася, але Samsung вже офіційно підтвердила, що презентація Samsung Galaxy S20 відбудеться 11 лютого.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi Mi 10

Виходить, що Xiaomi Mi 10 мають презентувати 10 лютого або раніше, тобто попередні чутки підтверджуються. Втім, факт раннього анонсу зовсім не гарантує, що Xiaomi Mi 10 надійде в продаж до Samsung Galaxy S20.

З чуток Samsung Galaxy S20 надійде в продаж 13 березня 2020 року, а передбачуваної дати виходу у Xiaomi Mi 10 поки що немає.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button