Новини

З’явилось нове фото PlayStation 5: цього разу показали меню

Останнім часом не вщухають розмови про те, як же виглядатиме нове покоління PlayStation. Підігріває інтерес до даної теми той факт, що Microsoft вже анонсували свою нову консоль, в тому числі показавши її зовнішній вигляд, а Sony досі приховують цю інформацію. Але за всіма цими розмовами про дизайн консолі, люди нібито забули, що є ж ще і дизайн інтерфейсів. І ось зображення інтерфейсу майбутньої японської консолі, по всій видимості, все-таки потрапило в інтернет.


Принаймні саме це зображення з відповідним підписом було опубліковано відразу в двох джерелах: на популярному порталі 4Chan і на сайті американської телекомпанії CNN . Правда в обох випадках джерелом виступив анонімний інсайдер, так що цілком ймовірно, що дане зображення – фейк. Але якщо це все-таки не так, то як видно, Sony вирішила не морочитися над дизайном графічного інтерфейсу своєї нової консолі, залишивши точно такий же варіант, який використовується прямо зараз, на PlayStation 4.

PS5 interface

На користь того, що на картинці зображено саме PlayStation 5, а не звичайна четвірка, говорить той факт, що на фотографії видно, що номер прошивки має значення 0.100.020. З іншого боку, цілком ймовірно, що Sony може переробити зовнішній вигляд інтерфейсу консолі ближче до її анонсу або навіть виходу. Нагадаємо, що офіційний запуск PlayStation 5 повинен відбутися до різдвяного сезону продажів 2020 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button