Новини

З’явилось нове фото PlayStation 5: цього разу показали меню

Обговорення
Sony PlayStation 5

Останнім часом не вщухають розмови про те, як же виглядатиме нове покоління PlayStation. Підігріває інтерес до даної теми той факт, що Microsoft вже анонсували свою нову консоль, в тому числі показавши її зовнішній вигляд, а Sony досі приховують цю інформацію. Але за всіма цими розмовами про дизайн консолі, люди нібито забули, що є ж ще і дизайн інтерфейсів. І ось зображення інтерфейсу майбутньої японської консолі, по всій видимості, все-таки потрапило в інтернет.


Принаймні саме це зображення з відповідним підписом було опубліковано відразу в двох джерелах: на популярному порталі 4Chan і на сайті американської телекомпанії CNN . Правда в обох випадках джерелом виступив анонімний інсайдер, так що цілком ймовірно, що дане зображення – фейк. Але якщо це все-таки не так, то як видно, Sony вирішила не морочитися над дизайном графічного інтерфейсу своєї нової консолі, залишивши точно такий же варіант, який використовується прямо зараз, на PlayStation 4.

PS5 interface

На користь того, що на картинці зображено саме PlayStation 5, а не звичайна четвірка, говорить той факт, що на фотографії видно, що номер прошивки має значення 0.100.020. З іншого боку, цілком ймовірно, що Sony може переробити зовнішній вигляд інтерфейсу консолі ближче до її анонсу або навіть виходу. Нагадаємо, що офіційний запуск PlayStation 5 повинен відбутися до різдвяного сезону продажів 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

4G буде по всій території України: оператори почали ділити частоти

В минуле

Xiaomi Mix Alpha та Mi 10 потрапили в руки перших користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.