Новини

Неймовірні розробки в телефонах Vivo будуть рятувати людські життя

Компанія Vivo, яка планувала випустити нову оболонку JoviOS для своїх смартфонів, відмовилася від цього плану. Замість цього вона випустила нову версію свого вже існуючого рішення для користувача інтерфейсу FunTouch під назвою FunTouch OS 10.


Сяо Чжуге (Xiao Zhuge), керівник команди розробників FunTouch OS, повідомив, що в даний час команда працює над новою функцією під назвою «Попередження про землетрус» (Earthquake Warning). У найближчі пару тижнів ця функція буде проходити внутрішнє тестування. Це вказує на те, що вже зовсім скоро її зможуть випробувати власники смартфонів Vivo.

FunTouch OS 10

Ця функція для смартфонів Vivo схожа на функцію попередження про землетрус, яку Xiaomi випустила з останньою версією фірмової оболонки MIUI 11. Xiaomi стверджує, що смартфони з MIUI 11 і навіть телевізори Mi TV можуть попереджати користувачів про небезпеку, що насувається, причому випередження може становити від декількох секунд до декількох десятків секунду. Цього часу часто вистачає, щоб врятувати якомога більше життів.

Смартфони Vivo будуть не тільки попереджати про землетрус, але і надавати інформацію про найближчий притулок, контактні дані для екстрених випадків, медичні контакти та інформацію про рятувальні дії, яка мають допомогти в критичній ситуації.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button