Новини

У мережі з’явилося офіційне зображення смартфона Xiaomi Mi 10

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro
Фанатський рендер

У мережі нарешті з’явилося офіційне зображення смартфона Xiaomi Mi 10 і до того ж одразу топової версії з позначкою Pro. Новинка позує на рекламній листівці з новим логотипом в честь 10-річчя Xiaomi, яке буде відзначатися в цьому році. Зробимо припущення, що листівка не офіційною, а, отже, і зображення теж офіційне.


Xiaomi Mi 10 Pro

Своєю тильною панеллю Mi 10 Pro буде нагадувати Nokia Lumia 1020 – з витягнутим модулем спалахів і камерою в круглому виступі. Правда, об’єктивів в Mi 10 Pro набагато більше, а модуль спалахів знаходиться за межами «кола». Фронтальна панель смартфона – з гіперболічним (тобто загнутим на краю) екраном і дуже вузькими рамками зверху і знизу.

І, мабуть, найголовніше: нарешті стала відома дата анонса Mi 10 Pro (разом з ним представлять і базовий Mi 10). Це трапиться 23 лютого – за два дні до святкування Китайського нового року 2020.

З чуток, Xiaomi хотіла представити свої флагмани до того, як це зробить Samsung, але Samsung все ж презентує лінійку Galaxy S20 раніше – 11 лютого. Проте, в продаж і Galaxy S20, і Mi 10 надійдуть практично одночасно: корейські смартфони з’являться на прилавках магазинів 6 березня , китайські – теж на самому початку березня.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Honor презентує бюджетник з камерою на 48 Мп

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 не варто купувати саме через цей недолік

В майбутнє

Також буде цікаво