Новини

Користувачі мільйонів смартфонів позбулися доступу до популярного месенджеру

Обговорення

Підтримка операційної системи Windows 10 Mobile припиниться через кілька днів – 14 січня 2020 року. Команда популярного месенджера WhatsApp вирішила, що зараз вже саме час, щоб готуватися до цієї події більш активно.


WhatsApp

У минулому році розробники повідомили, що підтримка WhatsApp на Windows Phone і Windows Mobile припиниться після 31 грудня 2019 року. Сьогодні додаток WhatsApp було видалено з офіційного магазину Microsoft Store, а отже встановити його на смартфони з Windows Mobile стане складно.

У користувачів смартфонів з мобільним Windows і вже встановленими WhatsApp є ще кілька днів днів, щоб насолодитися їх спільною роботою. З 14 січня додаток припинить роботу.

Відзначимо, що менше ніж через місяць припиниться підтримка WhatsApp на «застарілих» версіях Android та iOS. З першого лютого 2020 року вже не підтримуватимуться версії Android 2.3.7 і старше, а також iOS 8 і старше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Водостійкість iPhone піддали сумніву: той самий негарантійний випадок

В минуле

Тренд 2020 року: камери мозаїки та екрани-водоспади

В майбутнє

Також буде цікаво