Новини

Створено мікроскоп для смартфона з 1000-кратним зумом за $ 100

В середині 2016 року невеликий стартап SmartMicroOptics вийшов на Kickstarter з недорогим пристроєм, який перетворює будь-який смартфон в потужний цифровий мікроскоп, здатний збільшити зображення в 1000 разів. Три роки по тому перші робочі зразки надійшли на бета-тест, а компанія оголосила терміни початку поставок новинки.


За словами розробників, DIPLE дозволяє «побачити те, що раніше було доступно тільки в лабораторіях». Установка займає секунди, після чого можна робити фото та відео збільшеного зображення у форматі HD. Прилад габаритами 176 x 100 x 40 мм з оптичною роздільною здатністю менше 1 мкм сумісний з будь-яким розміром і формою камери смартфона. Захищений корпус дозволяє занурювати пристрій в прозорі рідини, а модульна конструкція – купити більш потужний об’єктив або оновити застарілі деталі. Ще однією особливістю новинки стала доступна ціна – менше $ 100.

Комплект змінних лінз включає три опції. DIPLE RED забезпечує 35-кратне оптичне збільшення (роздільна здатність 3 мкм, поле зору близько 1 мм), DIPLE GREY – 75-кратне збільшення (роздільна здатність 1 мкм), а DIPLE BLACK – 150-кратне (роздільна здатність 0,7 / 0,8 мкм). Також можна замовити додаткові фільтри для оптики.

SmartMicroOptics

Початок виробництва новинки заплановано на січень 2020 року, а відправка перших мікроскопів замовникам почнеться в середині року. Як повідомляють представники команди SmartMicroOptics, вони не збираються зупинятися на досягнутому. Вже зараз вони працюють над новими пристроями, які будуть давати ще більш якісну картинку і володіти надзвичайно міцним об’єктивом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button