Новини

Нарешті, Xiaomi Mi 9T та Redmi K20 отримали очікуване оновлення

Після того, як Redmi K20 отримав стабільну збірку Android 10 з MIUI 10 в Китаї, міжнародні версії Redmi K20 і Xiaomi Mi 9T також були оновлені.


Користувачі по всьому світу повідомляють про те, що фінальна стабільна версія оболонки MIUI 10 на базі операційної системи Android 10 вже поширюється в різних країнах. Розмір оновлення складає близько 2,2 ГБ.

Європейська версія нової прошивки отримала номер версії MIUI V11.0.1.0.QFJEUXM. Варто відзначити, що вона включає грудневий патч системи безпеки операційної системи Android. В оновленні представлені знайомі функції Android 10, такі як покращене управління конфіденційністю і місцем розташування, а також покращений загальносистемний темний режим.

[adsforwp id=”10622″]

Redmi K20

Після установки MIUI 11 ви отримуєте оновлений призначений для користувача інтерфейс, інші іконки, новий системний шрифт Mi Lan Pro і поліпшену функцію завжди включеного дисплея. Також додані нові анімації, теми, шпалери і поліпшена система повідомлень. Великим нововведенням стала покращена звукова система з абсолютно новими динамічними ефектами і звуковими сигналами.
Варто зазначити, що оновлення поширюється поетапно в різних регіонах світу.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button