Новини

Samsung і Apple зайняли 90% ринку смартфонів

Обговорення
iPhone 9

Згідно з аналізом ринку, проведеним Wave7 Research, Apple і Samsung контролюють понад 90% ринку смартфонів в США. 94% телефонів, що продаються оператором Verizon, і 91% телефонів, що продаються оператором T-Mobile, є телефонами Samsung або Apple.


В грудні 2019 Apple iPhone 11 був найбільш продаваним телефоном в магазинах чотирьох основних операторів (Sprint, AT & T, Verizon і T-Mobile). Найбільш популярним телефоном Samsung був Galaxy S10.

Samsung-Apple

Основна причина полягає в тому, що більшість популярних світових брендів не представлені так широко в американських магазинах. Наприклад, телефони Google Pixel становили 2-4% в магазинах різних операторів зв’язку.

Хоча китайські бренди, такі як Oppo, Realme і Xiaomi, почали більш агресивні продажі смартфонів в Європі протягом минулого року, вони як і раніше не представлені в США.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Той випадок, коли Apple AirPods не принесли задоволення

В минуле

Нарешті, Samsung Galaxy S10 Lite презентовано офіційно

В майбутнє

Також буде цікаво