Новини

Новий стільниковий оператор “давить” конкурентів дешевими тарифами

Мобільний телефон в нашому світі – давно вже не розкіш, а необхідність. Уявити собі людину без нього неможливо навіть, напевно, в найглухіших селах, хіба що це якась давня бабуся або релігійний фанатик, який вважає злом будь-яку технологію. Якщо не смартфони, то хоча б кнопкові телефони зараз є у всіх, і переважна більшість людей в нашій країні користується послугами операторів «великої трійки» – Київстар, Vodafone, Lifecell. Однак у них є величезна проблема: їх тарифи постійно зростають в ціні. Особливо негарно вийшло з Київстаром, який спочатку пообіцяв не підвищувати в 2020 році вартість послуг, а потім почав переводити абонентів на більш дорогі тарифи. Не дивно, що багато людей починають звертати увагу на альтернативних операторів, в тому числі – на Lycamobile.


Найдешевші тарифні плани в країні

Мобільний оператор Lycamobile є віртуальним, тобто працює виключно через іншого оператора. Це і дозволяє йому бути таким неймовірно дешевим і буквально тиснути своїми тарифами конкурентів. Давайте ж подивимося, що пропонує українцям нова мобільна компанія.

  • Тарифний план «Всі в одному XS» передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі оператора, шістдесят хвилин дзвінків і тридцять СМС-повідомлень на інших операторів, чотири гігабайти мобільного інтернету. Вартість складає всього тридцять гривень на місяць.
  • Тарифний план «Всі в одному S» пропонує більш широкий набір послуг: 650 хвилин і 50 СМС на будь-які номери, 30 хвилин дзвінків за кордон, а також вісім гігабайт мобільно інтернету. Ціна – п’ятдесят гривень на місяць.
  • Нарешті, в рамках тарифного плану «Все в одному М» ви будете отримувати вісімсот хвилин розмов, сорок хвилин дзвінків за кордон на інші мережі, сто СМС на будь-яких операторів, дванадцять гігабайт мобільного інтернету за вісімдесят гривень на місяць.
[adsforwp id=”10622″]

Дуже важливим в послугах Lycamobile є те, що це – міжнародний оператор мобільного зв’язку, що діє в двадцяти семи країнах. Дзвонити за кордон на номери «Лайка» можна так само вільно, як і на його ж номера всередині країни.

Щоб отримати собі заповітну сім-карту, замовте її в інтернеті на офіційному сайті оператора. Вона буде оформлена і прийде вам протягом декількох днів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

One Comment

  1. Майже ті самі умови, що і в lifecell. Хіба що останній зажереться і вріже умови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button